SOŁECTWA W GMINIE ZŁAWIEŚ WIELKA

SOŁECTWA - KADENCJA 2015 - 2019

1. Cegielnik
Małgorzata Barlik  - Cegielnik 32, 87-134 Zławieś Wielka kom. 533 308 491

Rada:. Sawicki Jerzy, Urbańska Helena, Wyka Roman

2. Cichoradz
Marian Lewandowski - Cichoradz 4, 87-133 Rzęczkowo 533 308 481

Rada: 1. Voss Krzysztof, Waliszewska Renata, Pawłowski Bogdan

3. Czarne Błoto
Józef Rassak - Czarne Błoto Leśna 6, 87-134 Zławieś Wielka 533 308 492

Rada: Elżbieta Zalewska, Zamorski Zdzisław, Maria Laskowicz, Krzemkowski Maciej

4. Czarnowo
Sławomir Składanek - Czarnowo 25, 87-134 Zławieś Wielka kom. 533 308 482

Rada: Woźniak Iwona,Ładniak Krzysztof, Owieśny Piotr, Suchowiecki Roman

5.Górsk
Helena Przekwas - Górsk Szkolna 3, 87-134 Zławieś Wielka kom. 533 308 493

Rada: Krystek Bartłomiej, Karczewski Ryszard, Dudzic Bernadeta, Dwojak Zbigniew, Wołowski Zdzisław

6. Gutowo
Henryk Borek Gutowo 11, 87-134 Zławieś Wielka kom. 533  308  494

Rada: Szymański Lucjan, Dusza Krzysztof, Jurak Jan

7.Łążyn
Maria Gulczyńska - Łążyn 15 A, 87-133 Rzęczkowo  kom. 533 308 483

Rada: Zakrzewska Edyta, Pawlikowski Piotr, Pawłowski Krzysztof, Sosnowski Andrzej, Michalski Andrzej

8. Pędzewo
Jan Walter - Pędzewo 12, 87-134 Zławieś Wielka kom. 533 308 484

Rada: Macak Przybyszewska Monika, Fifielski Janusz, Stachowska Małgorzata

9. Przysiek
Tomasz Pomastowski - Przysiek Różana 3, 87-134 Zławieś Wielka

Rada: Pobutkiewicz Radosław, Jaworski Jarosław, Pomastowska Joanna, Trzciński Tomasz

10. Rozgarty
Czesława Walkowiak - Rozgarty Długa 8, 87-134 Zławieś Wielka kom. 533 308 485

Rada:Siwka Sławomir, Paliwoda Marek, Lizak Henryk, Woś Stanisława

11. Rzęczkowo
Teresa Balicka - Rzęczkowo 7, 87-133 Rzęczkowo kom. 533 308 496

Rada: Nowacka Magdalena, Michalski Tomasz, Piątkowska Dorota, Pokorowski Sławomir, Raniszewski Waldemar

12. Siemoń
Dorota Wojtan - Siemoń 151, 87-133 Rzęczkowo

Rada:. Dynasiński Szczepan, Klarkowska Beata, Łyko Łukasz, Mądrzejewski Zbigniew

13. Skłudzewo
Kazimierz Kukowski - Skłudzewo 9, 87-133 Rzęczkowo kom. 533 308 497

Rada: Konieczka Jacek, Zawada Krzysztof, Pokrywczyński Jarosław

14. Stary Toruń
Albin Angowski - Stary Toruń Szeroka 6, 87-134 Zławieś Wielka (56) 678-03-74

Rada:Krak Andrzej, Kwiatek Paweł, Popławski Marcin, Delegacz Joanna, Łotysz Robert

15. Toporzysko
Iwona Owieśna - Toporzysko 23a, 87-134 Zławieś Wielka

Rada: Hoffman Mirosław, Mirus Barbara, Winogrodzki Artur, Paszkiewicz Krystyna

16. Zarośle Cienkie
Zbigniew Szymański - Zarośle Cienkie 23, 87-134 Zławieś Wielka kom. 533 308 499

Rada:Anszperger Andrzej, Czajkowski Jacek, Szymański Ryszard

17. Zławieś Mała
Rafał Żelazek - Topolowa 6/1, 87-134 Zławieś Wielka kom. 533 308 488

Rada: Marek Eugeniusz, Dalecki Sławomir, Jasiński Bogdan, Ziółkowski Marian

18. Zławieś Wielka
Warzocha Wioleta - Wiślana 6, 87-134 Zławieś Wielka kom. 533 308 489

Rada: Wituch Jolanta, Kaźmierska Genowefa, Lofek Anna, Armińska Alina

Wytworzył: Grazyna Krystosiak (10 sierpnia 2007)
Opublikował: Grażyna Krystosiak (10 sierpnia 2007, 12:51:02)

Ostatnia zmiana: Grażyna Krystosiak (5 lipca 2016, 12:22:59)
Zmieniono: korekta błędnie podanego okresu kadencji

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 13972

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij